DOXYZ
Přejít na obsah
 Profil firmy


Jak již napovídá vzhled a struktura našeho webu, specializujeme se na dodávky různých dílů a komponent pro prvovýrobu a hlavně ale pak na dodávky nejrůznějších náhradních dílů a menších celků většinou v rámci údržby strojů, zařízení a výrobních linek.
Náš záběr činnosti je velice široký a zahrnuje celou řadu průmyslových odvětví počínaje lehkým a těžkým strojírenstvím přes plastikářský, papírenský, chemický a petrochemický průmysl až po teplárny, plynárny, elektrárny apod.

Jsme úzce napojeni na celou řadu západoevropských výrobců, z největší míry německých, a dále pak rakouských, švýcarských, anglických, italských, francouzských, holandských apod. Občas realizujeme i dodávky z USA, Kanady a Japonska.
Rovněž v některých případech využíváme služeb a možností naší partnerské zahraniční firmy.

Umíme rychle zareagovat na konkrétní a mnohdy hodně specifické požadavky našich zákazníků. Naší snahou je zajistit zákazníkům požadované originální díly a komponenty za zajímavou cenu a v krátkém dodacím termínu. To samozřejmě vyžaduje nejen náš profesionální přístup podpořený mnohaletými zkušenostmi a znalostmi v oboru, ale v neposlední řadě mít i správné kontakty, informace a potřebné know-how.

Vedle obchodní činnosti a zastupování firem na našem trhu se zabýváme i technickými návrhy a konzultacemi.


DOXYZ s.r.o.
Dominova 1
158 00 Praha 5            IČO: 06752861
+420 739 224 850       DIČ: CZ06752861
info@doxyz.cz             www.doxyz.cz
Návrat na obsah